OGŁOSZENIA

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Oddziału Mazowieckiego ZAP

Zarząd Oddziału Mazowieckiego ZAP zwołuje Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Oddziału Mazowieckiego ZAP  na dzień 19.03.2022r., godz. 12:00 (pierwszy termin zebrania). W przypadku braku kworum (obecności co najmniej połowy członków Oddziału) w pierwszym terminie zebrania, posiedzenie odbędzie się w terminie drugim, o godz. 12:30, tego samego dnia.  Miejsce Walnego Zgromadzenia Członków Oddziału: Warszawa, Elektrownia Powiśle, ul. Dobra 42, sala – przeszklona antresola nad strefą Food Hall ( glass box), Poziom +1  (prawie na wprost schodów ruchomych).

Na posiedzeniu Zarządu Oddziału w dniu 05 marca 2022r. Członek Zarządu Teresa Pietras złożyła pisemną rezygnację z pełnienia funkcji w Zarządzie Oddziału z powodów osobistych.
Ponieważ Walne Zgromadzenie Wyborcze Oddziału Mazowieckiego ZAP dokonało wyboru Zarządu na kadencję 2020 – 2025 w składzie pięcioosobowym, należy dokonać uzupełnienia składu Zarządu o brakującego Członka Zarządu. Zarząd Oddziału 05 marca podjął decyzję o rozszerzeniu porządku obrad planowanego na 19 marca 2022 r. Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego Członków Oddziału o uzupełnienie składu Zarządu zgodnie ze Statutem ZAP. Planowane Zgromadzenie Członków otrzymuje brzmienie:
Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Oddziału Mazowieckiego ZAP


Walne Zgromadzenie odbędzie się w warunkach reżimu sanitarnego (wciąż obowiązują maseczki w pomieszczeniach zamkniętych).

Z poważaniem,

z upoważnienia Zarządu  Oddziału Mazowieckiego ZAP
 Iwona Uliasz, Sekretarz Oddziału

Plener w Domu Plenerowym ASP w Dłużewie 15- 22.07.2021 r.

Oferta tylko dla członków ZAP
👇👇👇👇

Szanowni Państwo, Członkowie ZAP, na planowanym przez Oddział Mazowiecki ZAP plenerze w Domu Plenerowym ASP w Dłużewie k. Siennicy, nad Świdrem, w terminie 15- 22.07.2021 r. mamy jeszcze 2 wolne miejsca.👇

Koszt za całość pobytu z pełnym wyżywieniem oraz dostępem do pracowni ze sztalugami, od osoby to 1 000,00 zł brutto.

Chętni do skorzystania z pleneru proszeni są o pilny kontakt mailowy z Panią Prezes Oddziału Mazowieckiego, Elżbietą Rączką (elar2@interia.pl), tel. 505122828.
 
Z poważaniem
Z upoważnienia Zarządu Oddziału Mazowieckiego ZAP
Iwona Uliasz, Sekretarz
 

ZAP pomaga Ukrainie

 

Kochani, członkowie ZAP zaangażowali się w pomoc Ukrainie i oddają swoje prace na aukcję.  Jak pewnie niektórzy wiedzą istnieje coś takiego jak allegro charytatywni. Jeżeli chcielibyście  jako członkowie ZAP wesprzeć Ukrainę, to możecie wystawić swoje obrazy, prace, cokolwiek pod tym linkiem https://allegro.pl/…/siepomaga-ukrainie-pomagamy…

Jeśli ktoś nie ma allegro, nie umie obsługiwać lub nie zna się na technikaliach, chętnie pomogę i wstawię prace z opisem, trzeba mi tylko przysłać zdjęcie, opis i cenę wywoławczą, etc.

W tytule aukcji wpisujcie koniecznie ZAP POMAGA UKRAINIE

Pozdrawiam,
Prezes ZK
Ewa Gbiorczyk

Masz pytania?

Napisz do nas już teraz!